Cemi

 


O firmie


Misja Firmy:

Jesteśmy producentem urządzeń parkingowych i urządzeń z grupy kontroli dostępu. Projektowanie i produkcja odbywa się w Polsce. Szczególną uwagę zawracamy na używane w produkcji podzespoły. Są one markowe, znanych światowych producentów. Najważniejsze kierunki rozwoju w firmie to prosta obsługa, niezawodność i zadowolenie klienta.

Zachęcamy do zakupów produktów marki cemi

Historia:

Szanowni Państwo dziękuje za poświęcony czas i odwiedziny na naszej stronie. W skrócie przedstawię firmę „CEMI” branżę automatyki parkingowej i oczywiście oferowany produkt „CemiPark”. W Polsce 95% zautomatyzowanych parkingów, została zautomatyzowana w ostatnich 15 latach.
  Moje doświadczenie w tej branży rozpoczyna się 2003 roku, poznając produkty, marki i rozwiązania stosowane na rynku. Wykonujemy coraz więcej i bardziej zawansowanych instalacji parkingowych.
  W roku 2010 w odpowiedzi na potrzeby rynku powstaje nowy produkt „MiniPark” dopasowany do potrzeb polskiego przedsiębiorcy, z dodatkową funkcjonalnością. Urządzenia zostały skonstruowane przy użyciu nowej technologii, nie przenosząc ograniczeń sprzętowych z starszych rozwiązań stosowanych na rynku. Powstała w ten sposób marka „cemi” zaczęła dostarczać produkty i rozważania na mikro parkingi.
  W roku 2014 ze względu na duży stosunek jakości do ceny, instalatorzy zaczynają montować sprzęt w szpitalach i placówkach publicznych.
  W roku 2015 ilość obsługiwanych pojazdów przekracza 30 000 na jedną linię wjazdowo-wyjazdową, co wyznacza nowy standard nawet w przypadku gigantów. Po szpitalach przychodzi kolej na centra handlowe w tym Śląską Giełdę Kwiatową, gdzie aktywnych i zarejestrowanych klientów jest ponad 10 000. Kolejnym przełomem jest umożliwienie przyjęcia opłaty za parking za pomocą karty „payPass” nie wysiadając z samochodu. Przedstawione rozwiązanie wyznacza nowy standard i poziom obsługi klienta nie tylko w Polsce, ale i Europie. Aktualnie jako jedyni w kraju posiadamy takie rozwiązanie, co klasyfikuje nasz produkt w TOP 1.
  Rok 2018 to dalszy rozwój produktu. Aktualną nowością i hitem jest naliczenie opłaty bez konieczności skanowania biletu w automacie płatniczym, a jedyną czynnością do wykonania jest zbliżenia kary „payPass”. Jeżeli ktoś nie posiada karty, uiszcza opłatę w bilonie.